<ديجی آوا> پيش به سوي تجارت الکترونيک

ديجی آوا فعاليت خود را از سال 1394 شروع کرده و با توجه به توسعه اينترنت و تغيير روش های خريد بر اين باور شد که تجارت خود را به صورت تجارت الکترونيک آغاز کند و راه را براي خريدی امن و آسان و به صرفه برای مشتريان عزيز هموار کند.

با توجه به حقوق مصرف کنندگان، ديجي آوا سعي دارد که از بهترين محصولات دیجیتال مانند گوشی موبایل و لوازم جانبی هوشمند با کيفيت و برند های معتبر شناخته شده در فروشگاه استفاده نماید.ما سعی داريم که براي مشتريان عزيزمان تمام ویژگی های کالاها را ذکر کنيم و نقد و بررسی،نظرات بازدید کنندگان را در صفحات کالا ها بصورت جداگانه در وبسايت قرار دهيم.

مجموعه ديجی آوا سعی دارد که در تمامي ساعات روز پاسخگوی شما مشتريان عزيز باشد و در کوتاهترین زمان پاسخگوی سوالات شما باشد و خدمات خود را چه قبل و چه بعد از فروش به شما عزيزان ارائه نماید.

ما در تلاش هستیم که از لحاظ امنيت و سکوریتی وبسايت، بهترين باشيم و يکي از سياست های ديجی آوا حفظ امنيت سايت و استفاده از بهترين ها در اين زمينه است و شما بتوانيد در آرامش خیال از خريد خود لذت ببريد.

تعهد،مسئوليت پذيری و شفاف سازی بازار و قیمت ها يکی از شعار های < ديجی آوا > می باشد و رضايت و خشنودی مشتریان براي ما حائز اهميت میباشد، لذا در صورت بروز هرگونه مشکل ميتوانيد با کارشناسان ما ارتباط برقرار کنيد تا مشکل شما را برطرف سازند.

ارتباط با مدیریت وبسایت از طریق نشانی info@digiava.com