« به نام خدای مهربان »

 

شرایط و خط مشی رازداری دیجی آوا

 
نشانی اینترنتی فروشگاه دیجی آواhttps://digiava.com
مقدمه :

تیم ديجي آوا ضمن سعی در جلب اعتماد شما کاربران و احترامي که براي حريم خصوصی شما کاربران عزیز قائل است.

با طراحی و برنامه نویسی امن و استفاده از پروتکل های امنیتی پیشرفته شرایطی را فراهم کرده که شما کاربران عزیز به سادگي و در آرامش خاطر در سايت ثبت نام نموده و سفارشات خود را انجام دهید.( شرایط و خط مشی رازداری )

قیمت تمامی محصولات موجود در وب سایت digiava.com با توجه به بهترین قیمت بازار به‌روز می‌شوند.

از آنجایی که عواملی مانند نوسانات قیمت، خطای انسانی و غیره ممکن است در قیمت گذاری دخیل باشد، اگر تحویل سفارشی میسر نباشد، فروشگاه اینترنتی دیجی آوا در اسرع وقت این موضوع را به صاحب سفارش اطلاع میدهد.

و یا ســفارش را لغو می‌نماید لذا در وارد کردن مشخصات صحیح خود در هنگام خرید کوشا باشید.

ارسال سفارش از دیجی آوا به اینصورت میباشد که پس از سفارش و طی مراحل تکمیلی سفارش بصورت اتوماتیک از طریق پست جمهوری اسلامی صورت می پذیرد.

برای ساکنبن شهر دزفول و استان خوزستان بسته به نوع ثبت درخواست شما در برگه پرداخت با روش های پستی دیگر نظیر پیک و تیپاکس و چاپار و دیگر روش های پست به شما تقدیم میگردد.

لذا کليه اطلاعات شخصي کاربر نزد وبسايت ما محفوظ بوده و کاربر ميتواند خريد امن و مطمئن را داشته باشد.

کليه فعاليت های ديجی آوا بر اساس قوانين و آیین نامه های موجود در تجارت الکترونيک اینماد و رعایت تمام قوانین جمهوری اسلامی صورت می پذیرد.

تمامي اطلاعاتي مانند نام و کد ملي و آدرس و تلفن و نشانی پست الکترونیک که مشتريان عزيز زمان عضویت وخرید درسایت وارد نموده فقط جهت ارسال کالا و احراز هویت حقیقی شماست و هیچ گونه استفاده سوءاستفاده از این مشخصات صورت نمیپذیرد.

دارای مجوز از ثبت ملی ( رسانه های دیجیتال ) و ملزم به رعایت محتوای انتشار یافته در سایت دیجی آوا ،

که با برنامه ریزی صحیح و انتخاب مطالب و محتوای سالم محیطی ایجاد کرده ایم که محدودیت سنی ندارد و از هر سن و گروهی میتوانند استفاده کرده واطلاعات مفید کسب کنند ، هدف ما ایجاد راحتی و امنیت ، آسودگی خاطر برای کاربران دیجی آوا میباشد.


هنگام خرید از ما، از شما خواهش داریم اطلاعاتی از قبیل نام ، آدرس صورت‌حساب ، ، آدرس ایمیل ، شماره تلفن و اطلاعات پرداخت و مشخصات پروفایل “حساب کاربری من” مانند نام کاربری و را ارائه کنید. ما از این اطلاعات برای بهبود خدمت رسانی به شما استفاده میکنیم.

که به موارد نمونه در زیر اشاره کرده ایم ، از جمله:

 • ارسال اطلاعات مربوط به حساب و سفارش شما
 • به درخواست‌ها ، از جمله استرداد و شکایت ، پاسخ دادن
 • فرآیند پرداخت و جلوگیری از تقلب
 • تنظیم حساب کاربری شما برای فروشگاه
 • مطابق با هر تعهد قانونی که ما داریم ، مانند محاسبه مالیات و ارسال پستی
 • پیشنهادات فروشگاه ما را بهبود بخشدیدن
 • اگر شما تصمیم به دریافت آن‌ها دارید، پیام‌های بازاریابی خود را ارسال کنید.
راز داری:

با ایجاد حساب کاربری ⇐ نام ، آدرس ، ایمیل و شماره تلفن شما در مخزن بیوگرافی کاربران در سایت ذخیره میشود

که برای ارسال ، مکاتبه ، پیگیری ها و سفارش‌های آینده استفاده می‌شود .

همچنین مطلع ساختن از موجود شدن کالای دلخواه شما ، اطلاع از محصولات جدید ، اطلاع از تخفیفات و جشنواره ها که همه سعی در تسریع و بهبود خدمات به شما کاربران است.

ما به طور کلی اطلاعات مربوط به شما را تا زمانی که به اطلاعات مورد نیاز برای اهدافی که برای جمع‌آوری و استفاده از آن نیاز داریم ذخیره می‌کنیم و از نظر قانونی نیازی به ادامه آن نداریم.

به عنوان مثال، اطلاعات سفارش را برای 6 ماه تا یک سال برای اهداف مالیاتی و حسابداری ذخیره می‌کنیم. این شامل نام ، آدرس ایمیل و آدرس‌های صدور صورت حساب و حمل و نقل می‌شود.

ما همچنین نظرات و نقد و بررسی‌های شما را ذخیره می‌کنیم ، البته اگر تصمیم به شرکت در این موضوعات داشته باشید.

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی دیجی آوا استفاده می کنید و به فروشگاه ما ایمیل ارسال می‌کنید و یا ارتباط تلفنی با ما برقرار می کنید این ارتباطات و همچنین اعلانات فروشگاه دیجی آوا

مانند: ایمیل، پیام کوتاه، اعلان‌های تلفن همراه و یا دیگر اعلانات به صورت الکترونیکی انجام می‌ پذیرد و شما با دریافت و ارتباط از فروشگاه دیجی آوا موافقت می‌نمایید.


مقررات :

_ وب سایت دارای گروه‌های خبری ، فرم‌ها ، اجتماعات و دیگر راه‌های ارتباطی است بدین ترتیب شما موافقت می‌کنید که به هنگام استفاده از خدمات ارتباطی :

از بکار بردن و انتشار ، پست ، بارگذاری یا تخریب هرگونه اطلاعات ، اسامی و یا موضوعات نامناسب ، حرمت‌شکنی ، تهمت ، تخلف‌ و مطالب مستهجن ، شرم‌آور و غیرقانونی

مانند مسابقات ، طرح‌های هرمی یا نامه‌های زنجیره‌ای سوء‌استفاده ، آزار ، تهدید و یا نقض حقوق قانونی و حریم خصوصی دیگران خودداری کنید.

مقالات موجود در این سایت ممکن است شامل محتوای تعبیه شده (مثلا ویدئوها ، تصاویر، مقالات و غیره) باشد. مطالب جاسازی شده از وب سایت‌های دیگر دقیقا رفتار همان طوری که بازدید کننده از وب سایت دیگر بازدید کرده است .

این وبسایت‌ها ممکن است اطلاعاتی مربوط به شما را جمع‌آوری کنند ، از کوکی‌ها استفاده کنند ، ردیابی سوم شخص اضافه را جاسازی کنند.

تعامل شما را با محتوای تعبیه شده نظارت کنند که شامل ردیابی تعامل شما با محتوای جاسازی شده است اگر حساب کاربری داشته و به آن وبسایت وارد شده باشید.(حریم خصوصی )

_مثلا ویدویی در سایت ما از فلان سایت در رابطه با معرفی کالایی قرار داده شده شما پس از مشاهده تصمیم به وارد شدن و ثبت نام در نشانی منتشر کننده نمایید مسئولیت و عواقب آن بعهده خودتان میباشد.

ديجي آوا تنها در صورت تمايل مشتري براي ارتباط و ارسال اخبار و تخفيفات و محصولات جديد از راههاي ارتباطي استفاده ميکند و در صورت عدم تمايل ميتوانند عضويت خود را در خبر نامه قطع کنند.

ديجي آوا ممکن است در صورت نقد و نظر هاي ارسالي کاربران را در راستاي قوانين وب سايت ويرايش کند و در صورت مشاهده پيام هايي با محتواي مجرمانه ديجي آوا ميتواند از اطلاعات ثبت شده براي پيگيري قانوني استفاده کند.

کوکی ها:
 • اگر شما نظر خود را در سایت ما ثبت کنید، ممکن است برای ذخیره نام، آدرس ایمیل و وب سایت خود در کوکی‌ها تصمیم گیری کنید.
 • اینها برای راحتی شما هستند، به طوری که شما مجبور نیستید دوباره جزئیات خود را پر کنید زمانی که نظر دیگری را ترک کنید. این کوکی‌ها یک سال طول خواهد کشید.
 • اگر از برگه ورود ما بازدید نمایید، ما یک کوکی موقت برای مشخص نمودن اینکه آیا مروگر شما کوکی قبول می‌کند را تنظیم می‌کنیم. این کوکی محتوای اطلاعات شخصی شما نیست و وقتی مرورگر شما بسته می‌شود از بین می‌رود.
 • هنگام ورود به سیستم، ما همچنین کوکی‌ها را تنظیم خواهیم کرد تا اطلاعات ورود به سیستم و گزینه‌های صفحه نمایش خود را ذخیره کنید.
 • کوکی‌های ورود به سیستم برای دو روز گذشته و کوکی‌های گزینه‌های صفحه نمایش برای یک سال گذشته است. اگر شما انتخاب کنید ” مرا بخاطر بسپار”، ورود شما برای دو هفته ادامه خواهد داشت.
 • اگر از حساب خود خارج شوید، کوکی‌های ورود حذف خواهند شد.
 • اگر یک مقاله را ویرایش یا منتشر کنید ، یک کوکی اضافی در مرورگر شما ذخیره خواهد شد.

این کوکی حاوی اطلاعات شخصی نیست و به سادگی نشان می‌دهد که شناسه پست مقاله شما فقط ویرایش شده است . بعد از یک روز منقضی می‌شود.

شرط:

_حفظ و نگهداري تمامي اطلاعات شخصي فرد اعم از نام کاربري و رمز عبور و اطلاعات حساب براي جلوگيري از هرگونه سواستفاده احتمالي به عهده خود فرد ميباشد.

دسترسی ما به مشخصات :

ديجي آوا اطلاعات شخصي هر فرد را فقط براي فروش محصولات وبسايت و تحويل کالا به مشتريان عزيز استفاده ميکند.

چه کسانی به اطلاعات شما دسترسی دارند؟

 • اعضای تیم ما دسترسی به اطلاعاتی دارند که شما به آن‌ها ارائه می‌دهید.
 • مدیریت و مدیر فروشگاه می‌توانند دسترسی داشته باشند.
دسترسی به اطلاعات شما :
 • اطلاعات سفارش مانند آنچه که خریداری شد ، چه زمانی خریداری شد و کجا باید ارسال شود.
 • اطلاعات مشتری ، مانند نام شما ، آدرس ایمیل و صورتحساب و اطلاعات حمل و نقل مشخص شده.
 • اعضای تیم ما به این اطلاعات دسترسی دارند تا به انجام سفارشات، پردازش استرداد و پشتیبانی شما کمک کنند.
شرایط :

تمامی محتوا موجود در وبسایت از قبیل لوگو ، آیکون ، متن ، ویدیو ، عکس ، نماد ، مجوز ، سورس کد ، اسکریپت ، سرویس و داده‌ها از دارایی‌های فروشگاه اینترنتی دیجی آوا بوده و یا جمع آورنده آن است. کلیه مشخصات محصولات آیفون ، آیپد ، اپل واچ ، سامسونگ از وب سایت رسمی آن محصول باز نشر و یا به زبان فارسی ترجمه شده است بدین ترتیب فروشگاه اینترنتی دیجی آوا مسئولیتی در قبال محتوا عرضه شده نخواهد داشت.

مثال: کالایی در توضیحات و ویژگی ها گفته شده است محصول ضد آب و یا کلمات یا ویژگی هایی از این قبیل.

استفاده از روبات ، اسپایدر ، اسکریپر یا سایر وسایل اتوماتیک جهت دسترسی به محتوا سایت به هر دلیلی و یا قصدی بدون اطلاع و دریافت مجوز کتبی از دیجی آوا قابل پیگیری قانونی است.

محتویات این صفحه در هر زمانی و دوره ای قابل تغییر است و این حق برای « دیجی آوا » محفوظ بوده که بدون اطلاع قبلی ، اقدام به بروزرسانی و یا تغییر در محتوای این صفحه نماید. لذا کاربران موظف هستند که به صورت دوره‌ای این صفحه را بررسی نموده تا از تغییرات احتمالی در قوانین آگاه شوند و یا قبل از هر خرید شرایط را دوباره مرور کرده و سپس تایید نمایند.

سعي ما بر اين است که با شفاف سازی فرآیند خرید ، برای مشتريان عزيز خريدی آسان و با صرفه و امن را فراهم کنيم.

با تشکر

مدیریت وب سایت دیجی آوا

پیروز بصیری

شرایط و خط و مشی رازداری [ شرایط و خط و مشی رازداری دیجی آوا]

دیدگاهتان را بنویسید